Viktor Matsykur: "Відвідав всеукраїнські змагання з біатлону на призи..."

Viktor Matsykur в facebook:

Відвідав всеукраїнські змагання з біатлону на призи президента федерації біатлону України. Принципово не відкриваю турнірів, на які не виділяємо кошти чи не є співорганізаторами. Тому приїхав посеред змагань, поспілкувався практично з кожним тренером чи представником - І.Комоцьким, І. Меркушиною, Р. Рудніком, О. Бунтом, Н. Буриком, В. Моравським, В.Кирилюком, П. Клочком, Б. Джуганом, М. Яструбовим та ін. Об этом сообщает secondstreet.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вся справа в тому, що намагаюсь знати все про кожен з видів спорту не з ... протоколів змагань та наказів в управлінні спорту, а від людей, спортсменів, адже закулісся показує де правда, а де брехня, імітація та пусті заяви про проблеми.

Більшість проблем у біатлоні, як і в будь-якому іншому виді спорту в кількох причинах 1.вкрай обмеженому фінансуванні, що виділяється в бюджеті на заходи 2. аварійний чи незадовільний стан споруд, які для того, щоби ремонтувати чи будувати потребують повного пакету документів та проекту, аби звертатись за коштами до бюджету відповідного рівня чи фінансової програми 3. колективу однодумців, що і в спортивній школі і в федерації з даного виду мають консолідовану думку, яка відповідає реаліям та є конструктивною в наших умовах.

В місцевому біатлоні, на жаль всі ці проблеми найгостріші, хоча в області розвиваємо біля 60 видів спорту. Це і нераціональне використання коштів на змагання та збори, наприклад місцева федерація до цього часу за рік не провела жодних обласних змагань, або чомусь всі роки ми проводимо збори на львівській базі в Тисовці, які сотнями тисяч гривень виїзджають від нас, а мали б бути закладені в рідне Підгороднє. Це і приватна база, що належить громадській організації з чотирьох засновників та кінцевого бенефіціара, яку за бажанням власника то виключають від електрики та газу, то тринькають кошти, які ми виділили на аварійну водонапірну башню, своїми діями доводять базу до руйнації чи готують до продажу/оренди зацікавленим інвесторам. Це і конфлікти в колективі, де керівник федерації мав би стати звязуючою ланкою між тренерами, що мають різне бачення про формування збірної, участь в змаганнях, організацію тренувальних зборів, розподіл інвентарю і т.д, але на жаль поки не став.

Більшість проблем розвязується простими рішеннями, але значно простіше звинувачувати владу, чим розібратись у питаннях та зробити кожен на своєму місці той вибір, який потрібен в інтересах спорту та дітей. Особисто для мене це було, є і буде головне, незважаючи на критику тих, хто досі не розібрався у винуватцях, чи просто звик галасувати про всепропало.Viktor Matsykur
Viktor Matsykur
Viktor Matsykur
Viktor Matsykur
Viktor Matsykur


ТОП новости

Вход

Меню пользователя