Епіфаній проігнорує запрошення Філарета взяти участь у богослужінні 14 травня у Володимирському соборі

Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній наразі перебуває у Маріуполі
Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній наразі перебуває у Маріуполі


Філарет запросив митрополита Епіфанія вшанувати пам’ять священномученика Макарія у Володимирському соборі 14 травня Об этом сообщает kriminal-ua.info со ссылкой на СМИ.Предстоятель Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній не приїде на вшанування пам’яті священномученика Макарія у Володимирському соборі. Про це повідомили в прес-службі ПЦУ, пише УНН.


«Завтра митрополит Епіфаній перебуває із давним-давно запланованим візитом у Маріуполі», — зазначили в прес-службі у відповідь на питання, чи буде завтра предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній на вшануванні пам’яті священномученика Макарія у Володимирському соборі.


Нагадаємо, раніше патріарх Київський Філарет запросив митрополита Епіфанія вшанувати пам’ять священномученика Макарія у Володимирському соборі 14 травня. Разом з тим, патріарх дорікнув главі ПЦУ, що після інтронізації Епіфаній жодного разу з ним не звершував Божественну літургію — протягом п’яти місяців.


На думку директора Центру релігійної безпеки Дмитра Горєвого, спільна служба Філарета з предстоятелем Православної церкви України неможлива, оскільки Філарет не може поступитися першим місцем у службі, яке, за правилами, належить предстоятелю Церкви.


Читайте також: Філарет каже правду. Київський патріархат і УАПЦ офіційно продовжують існувати

Київський патріархат досі існує? Чи загрожує Православній церкві України розкол

Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/epifaniy-ne-planuje-brati-uchast-u-bogosluzhinnyah-u-volodimirskomu-sobori-593239.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя