Вчитель не може бути репетитором, – Гриневич


Міністр освіти та науки Лілія Гриневич наголосила на тому, що вчитель, який працює в школі, не може бути репетитором. Це вважається порушенням. Про це головна освітянка країни розповіла в інтерв’ю “Високому Замку”, передає Obozrevatel. Об этом сообщает gazzeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

Вона вважає ганебним явищем те, що вчитель не дає належної інформації на уроці, аби діти приходили до нього на індивідуальні платні заняття.

“Ми підготували листи Міністерства освіти і розіслали їх по школах. Це непедагогічно і це порушення. Тобто вчитель, який безпосередньо навчає дитину в школі, не може бути репетитором – це конфлікт інтересів”, – наголосила міністр.

За словами Гриневич, школа може надавати таку платну освітню послугу як індивідуальне навчання з дітьми. Вона вважається легальною і обліковується як урок. Батьки в такому випадку укладають договір з адміністрацією школи про надання платних освітніх послуг.

“Маємо досвід учнів, які мають дуже високі результати ЗНО, і вони не мали репетиторів. Все залежить від школи, середовища і від наполегливості самої дитини”, – додала міністр.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/vchytel-ne-mozhe-buty-repetytorom-hrynevych/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя