"Таких людей ми повинні підтримувати…" - письменник Богдан Кушнір про балотування Юрія Доскіча

"Таких людей ми повинні підтримувати…" — письменник Богдан Кушнір про балотування Юрія Доскіча.

«Ми повинні підтримувати людей, які можуть протистояти агресії Росії! Своєю працею, розвитком української економіки. На виборах, у повсякденному житті. І такі люди є. Микола Княжицький, який ініціював Закон про українську мову, він багато зробив. Оксана Юринець – співпраця із НАТО. У Самборі з’явився земляк Юрій Доскіч. Ці люди можуть протистояти. Інтелектуально. У них є ресурс. Таких людей ми повинні підтримувати. Вони прийдуть у парламент, і вони приймуть зовсім інше законодавство». Об этом сообщает securities.in.ua со ссылкой на СМИ.

Таку думку у ефірі програми Інформаційний вечір на 5 каналі висловив відомий журналіст та письменник Богдан Кушнір.

За його словами, нині сусіди наступають на всіх фронтах: на економічному, політичному, медійному. Саме тому важливо, аби у політику йшли нові люди.

«Я щиро вдячний за такі слова Богданові Кушніру, — заначив кандидат по 125 одномандатному виборчому окрузі Юрій Доскіч. -Це велика довіра, аванс і відповідальність для майбутньої парламентської роботи», — підсумував він.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/takyh_lyudey_my_povynni_pidtrymuvaty__pysmennyk_bogdan_kushnir_pro_balotuvannya_yuriya_doskicha_320762.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя