Кількість жертв вейпінгу у США збільшилась до 17


Кількість смертей у США внаслідок паління електронних сигарет зросла до 17 осіб.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на CNN.

«У середу в Алабамі оголосили про першу смерть у штаті через хворобу легенів, пов’язану з вейпінгом, що призвело до зростання загальної кількості підтверджених випадків у США до 17», – йдеться у повідомленні.

Департамент громадського здоров’я у Алабамі заявив, що жертвою став дорослий чоловік.

«Поки ведеться розслідування цієї епідемії, найбезпечнішим варіантом було б утриматись від використання будь-яких електронних сигарет чи вейпів», – сказав директор з охорони здоров’я доктор Скотт Харріс.

Минулого тижня стало відомо про смерть жителя Вірджинії, який також помер через використання електронної сигарети.

Інші смерті в США були спричинені спалахом хвороб легенів через випари електронних сигарет.

Випадки зареєстрували у Каліфорнії, Канзасі, Орегоні, Іллінойсі, Індіані, Міннесоті, Міссурі, Флориді, Джорджиї, Міссіссіпі та Небрасці.

«Американські центри контролю та профілактики захворювань оголосили минулого тижня, що агентству відомо про 805 підтверджених та ймовірних випадків ураження легенів, пов’язаних із вживанням електронних сигарет у 46 штатах та на Віргінських островах США», – йдеться у повідомленні.

Конкретна причина виникнення спалаху поки залишається невідомою.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я США анонсувало підготовку до заборони продажу будь-яких ароматичних наповнювачів для електронних сигарет.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/kilkist-zhertv-veypinhu-u-ssha-zbilshylas-do-17/” Об этом сообщает don-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя